עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

לילה אחד באפריל — מה קורה בהופעה?

11/05/2019 01:18
ג'וד
לילה אחד באפריל

המופע החדש של קרן פלס ואמיר דדון לילה אחד באפריל הוא ללא ספק המופע הטוב ביותר בעיר. אם אתם מחפשים מופע בועט ועצבני, אסור לכם לפספס את הקרבט רוק הזה.


השילוב בין הטכנולוגיה המתקדמת במופע לבין המוסיקה החיה של הלהקה והמשחק והביצוע של פלס ודדון הוא פשוט מושלם ומדובר בחוויה שאין כדוגמתה..החוויה האחרונה שזכורה לי בה נהניתי כל כך מאירוע תרבות, היה ההופעה של להקת פינה באוש ציפורניים שיגיע בקרוב לישראל באוקטובר 2019.


העלילה במופע מספרת על קרן, גיבורת המחשה שבאמצע החיים המושלמים — קריירה, משפחה ובית כמו בחלומות — פוגשת את אמיר, צלם עיתונות, שסוחב פציעה נפשית חמורה משירותו הצבאי. השניים מתאהבים ומתחילים לנהל רומן, המשול לתאונת דרכים. שתי מכוניות דוהרות באותו הנתיב זו לקראת זו ולמרות שההתנגשות ודאית, אף אחד לא לוחץ על הברקס.


בראש של קרן מתרחש קרב בין הקולות השונים, המיוצגים בקברט על-ידי חמש נשים — מוסיקאיות, רקדניות ושחקניות. הליבידו, המוסר, ההדחקה, ההרס העצמי והדחף של כל אמן לשבור ולפרוץ גבולות..


חלק מעלילת הקברט מתרחשת במרחב הווירטואלי, באמצעות החלפת הודעות וסרטונים בין קרן לאמיר במהלך המופע.


בתור אחת שמאוד מעריכה מופעי רוק, אני יכולה לומר לכם כך: רוצו לראות את לילה אחד באפריל כל עוד זה אפשרי. אתם תראו שלא תתחרטו!